Njihuni me modelen seksi që u rrëmbye nga kriminelët në Milano

Kliko per me shume info

Kjo është modelja e njohur nga Britania e Madhe, Chloe Ayling e cila u rrëmbye pak ditë më parë në Itali nga një grup kriminelësh të cilët e shfrytëzuan atë si punëtore seksi

Modelja 20-vjeçare u rrëmbye në Milano pasi u mashtrua nga kriminelët se do të bënin një set fotografik dhe i kishin hedhur në pije lëndë narkotike.

Kliko per me shume info

Fillimisht për lirimin e saj u kërkuan nga banda 270 mijë paundë. Por pasi ata mësuan se vajza ishte nënë e re, grupi e liroi atë dhe ajo u kthye në Britani.

Pas gjithë kësaj historie, policia arriti të arrestonte një 30-vjecar, Lukasz Pawel Herba, i cili dyshohet të jetë kreu i bandës që rrëmbeu modelen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.