Një teze si Lori Hoxha…ja si e “edukon” Londonin…

Kliko per me shume info

Është padyshim një nga figurat më të lakuara sa i përket stilit të saj në të veshur dhe gjithashtu udhëtimeve të shumta që bën

Por këtë herë trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxhën e shohim ndryshe në rolin e tezes.

Kliko per me shume info

Në një foto të publikuar nga motra e saj, Sara shohim sesi Lori është duke mbajtur në krahë vogëlushin London Noor dhe së bashku janë duke shfletuar një revistë, e cila sugjeron blerje kur je në udhëtim.

Duket se pasionet e saj Lori dëshiron t’ia transmetojë edhe nipin të saj të vogël.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.