Nisen të grabisin supermarketin por e pësojnë keq nga taksisti

Kliko per me shume info

Një taksist nga Nottinghamshire i Anglisë kur po priste për të mbushur makinën e tij me benzinë, ka parë dy plaçkitës të maskuar dhe me armë që tentonin të iknin.

Burr i quajtur Karl Holden nuk ka qëndruar indiferent dhe iu është vënë pas duke i rrahur derisa i ka shtrirë në tokë plaçkitësit.

Kliko per me shume info

Forcat e rendit janë vënë pas të dyshuarve, që ende nuk janë identifikuar. Gjithsesi policia tashme ka ne dore proven e forte qe eshte kjo video e bere publike nga ana e taksistit qe ishte deshmitar i ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.