Ngjarje tragjike në Fier, vdes duke luajtur fëmija 5-vjecar

Kliko per me shume info

Një fëmijë vetëm 5 vjeç ka humbur jetën teksa luante në oborrin e baneses se familjes se tij. Policia beri me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhr në fshatin Çerven në Fier.

Nga burimet policore mësohet se fëmija ishte tek gjyshërit e tij, dhe ndërkohë që po luante në oborrin e shtëpisë është zënë poshtë nga një karrocë.

Kliko per me shume info

Nga plagët e marra 5-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të këtij incideti që i mori jetën vogëlushit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.