Ngacmoi seksualisht dhe përndoqi vajzën, arrestohet 34- vjeçari në Tiranë

Një 34- vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dhe përndjekur një vajzë.

Sipas bluve, shtetasi Ervis S., vjeç 34, banues në Tiranë, u arrestua në flagrancë ditën e sotme. Mësohet se ai kishet dalë për qejf të dielën mbrëma, por përfundoi duke ngacmuar dhe përndjekur shtetasen me inciale G.Gj, vjeçe 23, banuese në Tiranë.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Preng Bib Doda”, në orën 00:30. Denoncimin e bëri vetë e reja.
Nenet 108/a dhe 121 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.