Rama tregon Kalanë e Gjirokastrës, nëna e 3 fëmijëve i kërkon ndihmë: Më ktheni përgjigje!

Kliko per me shume info

Pas mbylljes se mbledhjes se gjate me ministrat dhe shpalljes se vendimit te pare, Kryeministri Edi Rama uron ndjekesit e tij ne FB per jë ditë sa më të mbarë me pamje të sheshpushimit të ri në Kalanë e Gjirokastrës, e cila është vizituar deri në fund të korrikut nga 6700 turistë më shumë se një vit më parë.

“MIRËMËNGJES 😀 dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të sheshpushimit të ri në Kalanë e Gjirokastrës, vizituar deri më 31 korrik të këtij viti nga 6700 turistë më shumë se një vit më parë 🌹”,- shkruan Rama.

Kliko per me shume info

Por, pas postimit ka shume komente nga ndjekesit e tij qe bashke me urimi per pune te mbare, i adresojne nje sere ankesash. Nje grua, qe shkruan se eshte nene e tre femijeve, i kerkon Rames pergjigje dhe ndihme, pasi sipas saj, qe kur eshte kthyer nga Greqia nuk po gjen dot drejtesi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.