Në kërkim të zëvëndësimit të Neymar, katalanasit ofrojnë 80 milionë euro për yllin e Realit

Kliko per me shume info

Neymar Jr ende nuk është zëvëndësuar, ndërsa Barcelona po vazhdon me kërkimet dhe ofertat.

Mësohet së fundmi, se katalanasit janë duke tentuar transferimin e spanjollit të Real Madridit, Marco Asensio. Madje për shërbimet e tij do të ofrojnë 80 milionë euro. Por, kjo ofertë pritet të refuzohet, pasi lojtari është i lumtur në Madrid dhe trajneri Zinedine Zidane nuk dëshiron largimin e tij nga Santiago Bernabeu.

Kliko per me shume info

Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë gjithashtu dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin, i cili për 222 milionë euro u transferua në PSG.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.