Ndez zjarrin në bahçe dhe përpiqet ta shuajë, digjet rëndë edhe vetë

Kliko per me shume info

Nje shtetas ka pesuar djegie ne trup pasi i vendosi zjarrin bahces se tij ne Vlore.

Policia theksoi se ngjarja ka ndodhur më datë 25.08.2017, rreth orës 11:55, Salla Operative Vlorë njoftohet prej specialistit të zonës se në fshatin Nartë, shtetasi M.K., 80 vjeç, ka ndezur një zjarr në baçen e tij dhe duke tentuar për ta fikur është djegur.

Kliko per me shume info

Shërbimet e policisë sëbashku me ambulancën kanë bërë transportimin e tij për në Spitalin Rajonal Vlorë, për të marrë mjekim më të specializuar.

“Njoftohemi se shtetasi i dëmtuar ka marr djegie në disa pjesë të trupit, dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.
Zjarri është fikur duke mos krijuar probleme të tjera”, ka thene policia.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here