Ndeshja e Premierligës, shqiptarët kundër shqiptarit

Ditën e sotme, Stoke City dhe Arsenal do të përballen në orën 18:30, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës.

Ndërsa, mësohet se tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Kliko per me shume info

Për Stoke Cityn nga minuta e parë do të luajë Xherdan Shaqiri. Kurse, edhe te Arsenali titullar do të jenë dy yjet shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.