Nderon viktimat e sulmit terrorist në Barcelonë, Neymar shpërthen në lot në fushë

Kliko per me shume info

Neymar shperthen ne lot per viktimat e sulmit terrorist ne Barcelone.

Si në çdo ndeshje futbolli në Europë edhe në perballjen mes PSG-së dhe Touluse u mbajt një minute heshtje në nder të viktimave të sulmit terrorist pak ditë më parë në Barcelonë.

Kliko per me shume info

Ajo që ra ne sy është se gjatë momentit të heshtjes Neymar ”shpërthen” në lot , pasi dhe pse la Barçën për PSG dihet lidhja e ngushtë që sulmuesi brazilian ka me këtë qytet dhe kjo ka bëëe që ai mos t’u përmbahet dot lotëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.