Ndahet nga jeta ish-banori i ‘Big Brother’, shkak sëmundja e rëndë

Ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli është ndarë nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Lajmin tragjik e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, me anë te një postimi në FB.

Kliko per me shume info

“Me keqardhjen dhe lendimin e humbjes te njeriut me te dashur. Ju njoftoj humbjen e te ndjerit Shkelqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan ajo.

LEXO EDHE:  Çfarë do na sjellin Getoar Selimi dhe Flori?

Shkëlqim Brushulli ka qenë pjesmarrës në Big Brother Albania 1. Ai kishte kryer studimet e larta në Akademinë e Rendit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here