Ndahet moderatorja shqiptare? Reagon partneri, tregon të vërtetën: Ja pse s’e ndjek në Insta

Lajmi se DJ i njohur Vin Veli mos të ndjekë në Instagram partneren e tij Bora Zemani, me të cilën ka dhe një djalë, bëri që në media të qarkullonte informacioni se çifti ishte ndarë.

Mirëpo, duket se kjo nuk është aspak e vërtetë. Ka qenë vetë partneri i moderatores së njohur që i ka dhënë fund këtyre aludimeve dhe i kontaktuar nga Revista Who ka thënë se kjo nuk është aspak e vërtetë.

LEXO EDHE:  E akuzuan se ka bërë seks tresh me burrin, “shpërthen” Roza Lati
Kliko per me shume info

Vin Veli ka shpjeguar se ai nuk e ndjek Borën në Instagram për shkak të një programi që ai ka instaluar në celularin e tij.

Për këtë e ka fajin një program që kam instaluar së fundmi në telefon, atij duhet t’i kërkoni llogari për këtë. Madje tani që më kujtuat duhet ta ç’instaloj se më ka hapur shumë punë”, ka thënë ai.

LEXO EDHE:  Reperi kosovar i gëzohet kalimit të demarkacionit por ka një mesazh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here