Një tjetër lidhje e ‘Big Brother’ dështoi, Musa dhe Dona ndahen

Kliko per me shume info

Pas Olsit dhe Fiorentinës, një tjetër nga ‘Big Brother’ i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Bëhet fjalë për çiftin simpatik Musa-Dona të cilët duket se nuk kanë rezistuar dot më gjatë dhe i kanë dhënë fund romancës . Largimi i Musës para pak kohësh në Itali e ka bërë edhe më të vështirë funksiononim e lidhjes me Donën.

Kliko per me shume info

Nga postimet në Instagram dhe Instastory të Donës, gjithçka është mjaft e qartë, edhe pse modelja nga Mirdita nuk ka dashur që të ndajë hollësi me fansat e saj.
“Sepse kaq ishte, faleminderit për besimin të gjithëve. Ju falenderoj me zemër.”- ka shkruar ajo.
Nga kjo deklaratë, duket qartë që lidhja e tyre ka marrë fund. Secili prej tyre tashmë poston foto nga jeta e re pa njëri-tjetrin. Dona po angazhohet me projektet e saj të modelingut, ndërsa Musa ndodhet në Itali.


.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.