Parashikimi i motit për sot, 31 gusht 2017

Kliko per me shume info

Moti për ditën e sotme duket se do të jetë i kthejllët, paraditja mbetet me kthjellime në zonat Veriore dhe Qendrore ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në zonat Jugore të vendit.

Pjesa e dytë e ditës, do të vijojë nën ndikimin e kthjellimeve në zonat veriore dhe ultësirën perëndimore, ndërsa vranësira kalimtare do të shfaqen herë pas here në zonat juglindore të vendit.

Kliko per me shume info

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do mbeten konstante gjatë mëngjesit, por një rritje të lehtë të temperaturave do të sjellin orët e mesditës.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi prej 32 km/h nga drejtimi verior dhe veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 2 – 3 ballë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.