Moderatorja bukuroshe me pushime, papracët e kapin mat me bikini

Moderatorja bukuroshe, Jonida Vokshi ka nisur pushimet.

E vlerësuar gjithmonë për thjeshtësinë, ëmbëlsinë e saj, ajo gjithmonë i mban me vete këto vecori. Por, nuk do flasim për këtë gjë.
Ajo ka nisur pushimet, dhe zgjedhur bregdetin shqiptar. Jonida është parë ditën e djeshme në Livadh të Himarës duke shijuar rrezet e diellit bashkë me disa miq të saj.
Në fotot e siguruara, moderatorja e “Thurje” shfaqet tejet seksi, e veshur me një palë bikini në ngjyrë të zezë.

Kliko per me shume info

Si shumë personazhe të tjera, edhe moderatorja simpatike ka zgjedhur pikërisht bregdetin e Jonit për të kaluar fundjavën./Blitz.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.