Moderatori ‘’braktis’’ Vizion Plus, tashmë pjesë e Top Channel

Sezonet e reja televizive nisin me ndryshime! Këto janë jo vetëm në programacionet, por dhe në moderatorët.

Mësohet se Top Channel” vijon ti marrë figura Vizion Plusit. Për marrjes së aktorit Florian Agalliu në prezantimin e “Në shtëpinë tonë” këtë sezon së bashku me moderatoren Anjeza Maja, një tjetër përsonazh do ti shtohet këtij emisioni. Bëhet fjalë për kuzhinierin Arvin Kita, të cilin e kemi parë në sezonet e kaluara si pjesë e emisionit “Blind Taste”.

Kliko per me shume info

Mesa duket dyshen Agalliu-Kita do të shohim sërish në ekran së bashku pasi ky i fundit do ti bashkohet emisionit dhe rubrika e tij do të jetë e përditshme. Mbeten për tu parë ndryshimet e radhës sa i përket nisjes së sezonit të ri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.