Modelja shqiptare plazh nudo në bregdetin e jugut, lë pa fjalë pushuesit…

Modelja shqiptare Egla Harxhi e cila eshte njeheresh edhe fituesja e ‘Miss Albania 2007’, ka tërhequr vëmendjen e pushuesve në bregdetin e jugut, konkretisht në Drimadhes, pasi ka vendosur të bëjë plazh topless së bashku me partneren e saj, edhe ajo topless.

Gjatë një interviste për ‘Edicionin Veror’ në Abc Neës, Egla Harxhi shprehet se ndihet rehat dhe në harmoni me natyrën dhe nuk e ka problem që bën plazh topless, edhe pse Shqipëria nuk ofron një plazh të tillë.
tgrbfv

Kliko per me shume info

Madje gjatë intervistës ajo ka zbuluar se është shtatzëne, ndërsa ka prezantuar partneren e saj Alesia dhe partnerin Jarl Ale De Basseville, i cili është babai i fëmijës dhe i dashuri i përbashkët i tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.