I mituri bie nga kati i pestë i ndërtesës, e pabesueshme ajo që fqinjët bëjnë (Video)

Kliko per me shume info

Një gjest i mrekullueshëm është parë nga banirët e një ndërtese në Arsenyev të Rusisë.

Bëhet fjalë për një fëmijë i cili qëndronte në cep të dritares së katit të pestë, në rrezik për të rënë. Fqinjët kanë hapur një batanije dhe kanë pritur derisa të fëmija të bie.

Kliko per me shume info

Videoja e postuar më poshtë, tregon momentin kur njëvjeçari bie teposhtë dhe kapet nga të pranishmit që ia lehtësojnë rënien.
Megjithatë, vogëlushi ka lëndim në tru si dhe është shumë i shqetësuar, por jashtë rrezikut për jetën.
Raportohet se ai ka mbetur pa kujdesin e nënës, të cilën e kishte zënë gjumi nga lodhja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.