Rama nuk harron të uroj “mirëmëngjesi”, qytetari: Bëj ndonjë punë! S’të votuam që të rrish në internet

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama i ka uruar mirëmëngjesi  si çdo ditë me një shkrim të mediave të huaja për Shqipërinë, por qytetarët i janë vërsulur duke i kujtuar problemet e përditshme.

Njëri prej qytetarëve i shkruan se sa herë që na thua mirëmëngjesi ti na shkon keq, duke shtuar mungesën e punës, ujit dhe dritave ai i kërkon të bëjë ndonjë punë pasi nuk është votuar për të qëndruar në internet.

Kliko per me shume info

Komenti

“Sa her na thuA mirmengjes ti o shoku (cdo dit)sketerr na ecen dita…pa pun..pa koker leku ne xhep…pa drita..pa uj…vetem foto te bukura (eh sa mir sikur te haheshin) fjal mburrese…etj…ik o shoku na ler te qet ne hallet tona dhe shiko bej dicka se nuk te votuam qe te rish ne internet…”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.