“Ministrat e LSI të ikin nga qeveria Rama, t’i lihet tepsia atij që i takon…”

Shtohen zerat per largimin e ministrave te LSI-se nga Qeveria Rama. Ish-ministri i Drejtësisë nga LSI, Ylli Manjani kërkoi largimin edhe të ministrave të LSI nga qeveria, pas dorëheqjes së atyre të PD para dy ditësh.

Ish-ministri Manjani shkruan se duhen dorëhequr edhe ministrat e LSI-së, dhe tepsia ti mbetet atij që i takon.

Kliko per me shume info

“Edhe ministrat e LSI duhet të dorëhiqen! Madje duhej të ishin dorëhequr… I duhet lënë tepsia atij që i takon… E ka të veten tashmë” shkruan ai në Twitter.

Manjani ka postuar edhe një video, ku shfaqet një qen që ha i vetëm në një pjatë.

https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/898932018238685184/pu/img/V9Wan9E9Esov1IOL.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.