Miliarderi australian i mbante femrat e tij të lidhura me zinxhir, ato cmendeshin pas tij

Travers Beynon i njohur si “Hugh Hefner” i Australisë, është miliarder.

Ai është nën akuzë nga vjehrri dhe vjehrra, të cilët janë të shqetësuar se nipat dhe mbesat e tyre po rriten në një shtëpi, e cila është kthyer në një vend festash të çmendura erotike.
Beynon, miliarder duhani, është bërë i famshëm pasi tregon në Instagram foto nga jeta e tij e çmendur.

Kliko per me shume info

Ai jeton në një vilë që kushton 3.7 milionë dollarë. Beynon është i martuar me Taeshan dhe ka katër fëmijë. Gjyshërit e fëmijëve thonë se ata nuk janë lejuar t’i takojnë kurrë.
Taesha po ashtu nuk i takon prindërit e saj.
Taesha është gruaja e ligjshme e Baynon, por krevatin me të e ndajnë dhjetëra femra seksi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.