Milan shokon! Synon Vidalin, ja shuma marramendëse që i ofron

Kliko per me shume info

Një lajm i ri vjen nga klubi kuq e zi, ku mesohet se ka ofruar më shumë se 10 milionë euro në sezon vetëm për ta transferuar në “San Siro” Vidal.

Sipas mediave italiane, Milani i ka ofruar më shumë se 10 milionë euro në sezon për të bindur mesfushorin e Bayern Munich, Arturo Vidal. Jemi në dijeni që aktualisht 30 vjeçari përfiton 7.8 milionë euro.

Kliko per me shume info

Derisa edhe “Calciomercato.com” raporton se shatë herë kampionët e Evropës e duan ish mesfushorin e Juventusit për të krijuar një treshe fantastike në mesfushë me Lucas Biglia dhe Franck Kessie.
Sido që të jetë, mbetet të shihet nëse gjermanët do ta largojnë Vidalin, i cili pëlqehet nga Carlo Ancelotti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.