Meshkujt heqin dorë nga prezervativi, e pabesueshme se çfarë do të përdorin tani

Meshkujt nuk pëlqejnë që gjatë aktit seksual të përdorin prezervativ, duke gjetur justifikime nga më të ndryshme.

E për të shmangur këtë gjë po testohet një produkt të shmangen prezervativët dhe të keni “seks të vërtetë” pa u shqetësuar për gjëra të tilla si ejakulimi i parakohshëm. Produkti i ri konsiston në një lloj ngjitësi që mbyll uretrën e penisit.

LEXO EDHE:  Ushqimet që duhet të konsumoni për të reduktuar stresin
Kliko per me shume info

Prodhuesit shkruajnë se ky produkt garanton jo vetëm seks të mbrojtur por edhe inteligjent.
Por këta lloj ngjitësish nuk garantojnë mbrojtjen nga shtatzënitë e padëshiruara dhe nuk bëjnë asgjë për të mbrojtur nga sëmundjet seksualisht të transmetueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here