E rëndë/ Shkojnë për pushime, shqiptari vdes në plazhin italian para syve të gruas

Një 61-vjeçar shqiptar ka humbur jetën ditën e djeshme në Itali teksa ka qenë duke u larë.

Gjithçka ka ndodhur në sy të gruas së tij, nderkohe qe ai ra pa ndjenja, kur uji i kishte arritur ne pjesen e kembeve dhe jo ne thellesi te madhe.

Kliko per me shume info

Mediat italiane raportojne se bashkeshortet kishin shkuar te kalonin nje dite te qete nen rrezet e diellit e prane detit, por dita qe kishin planifikuar si pushim iu kthye ne tragjedi.

Gruaja kerkoi ndihme sapo pa burrin te binte pa ndjenja. Ne vend nderhyne mjeket dhe urgjenca dhe mesohet se burrit iu dha ne vend ndihma e pare, madje edhe me defibrilator. Por duket se gjithcka ishte e kote, pasi, mjeku u dorezua, kur burri nuk po jepte me asnje shenje jete.

Nga hetimet e para thuhet se viktima vuante nga problemet e zemrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.