Maskat në Vlorë kërcënuan rojën e karburantit, i boshatisin arkën

Një grabitje është raportuar në një karburant në rrugën e vjetër Vlorë-Novoselë në orët e para të mëngjesit.

Blutë e Vlorës njoftojnë se dy dy persona të maskuar, rreth orës 04:35 janë afruar pranë pikës së karburantit në këmbë dhe kanë kërcënuar rojën e karburantit, me iniciale A.L.

Kliko per me shume info

Më pas, mësohet se maskat kanë vjedhur një shumë parash prej 35 mijë lekësh të vjetra dhe janë larguar në drejtim të paditur.
Policia menjëherë ka ngritur pika të shumta kontrolli për identifikimin dhe kapjen e autorëve si edhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.