Maskat të armatosur bëjnë kërdinë, ja si u grabit restoranti në Llogara (Video)

Maskat në Llogara, të armatosur kanë grabitur një restorant.

Ngjarja ka ndodhur në 19 gusht, në orën 01:09 pas mesnate, shkruan Balkanweb. Në pamje duken qartë dy grabitësit ku njëri prej tyre thyen forcërisht derën kryesore, hyn në ambientet e restorantit dhe merr prej aty xhiron ditore.

Kliko per me shume info

Ndërsa personi tjetër i armatosur me një kallashnikov e pret jashtë restorantit.
Pasi mundën të grabisnin shumën e parave ata u larguan pa u pikasur nga askush ndërsa policia vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.