Makinat e blinduara të karabinierëve pushtojnë vendin, cili është shkaku?

Kliko per me shume info

Rrugët e Shqipërisë pushtohen nga makina e blinduara tëpolicisë italiane.

Mësohet se këto të fundit po ecin në rrugët e Fushë- Krujës, ndërsa qytetarët të shqetësuar kërkojnë një përgjigje. Lajmin e bën me dije JOQ, referuar qytetarëve dixhital.

Kliko per me shume info

Arsyeja nuk dihet, por diçka e tillë nuk është e zakontë në sytë e qytetarëve të cilët të shqetësuar janë rrëfyer për JOQ.al.
Carabinieret Italian dhe makinat e blinduara të ktyre duke kaluar në mes të Fush Krujes! Për çfarë arsye nuk dihet! Por kaq shum forca speçiale dhe makina të blinduar të ardhur nga Italia në Shqipëri… Do tken ni arsye të madhe se kan ardh!,-shprehet një djalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.