Makina merr flakë në ecje në aksin Sarandë – Gjirokastër, shpëton shoferi

Kliko per me shume info

Një automjet tip “Nisan” ka marrë flakë gjatë ecjes në rrugën nacionale Sarandë-Gjirokastër, në vendin e quajtur Vrion.

Fatmirësisht shoferi ka mundur të dalë me shpejtësi nga mjeti dhe nuk ka pasur lëndime.

Kliko per me shume info

Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset dhe forcat e policisë, që po hetojnë për shkaqet e zjarrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.