Kjo është makina super-luksoze e Ledri Vulës

Kliko per me shume info

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur nga publiku e sigurisht më së shumti nga femrat.

Ai është gjithashtu shumë i paguar e domosdo ka një jetë luksoze të cilën nuk e ekspozon shpesh. Megjithatë ditën e sotme Ledri u ka treguar ndjekësve makinën e tij.

Kliko per me shume info

Reperi ka postuar disa foto dhe video në Instastory ku tregon makinën Lamborghini teksa shëtit në Ulqin.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here