“Ma hodhën pasaportën si letër higjenike”, djali i Yllka Mujos incident në kufirin grek

Kliko per me shume info

Aktori Amos Zaharia, ka perjetuar nje incident ne kufirin grek, teksa do kalonte per te pushuar ne shtetin fqinj. Djali i aktores Yllka Mujo, ka reaguar me një status në Facebook, ku flet për diskriminimin që u bëhet shqiptarëve nga grekët. Por nuk jep detaje te tjera perse ka ndodhur kjo.

“Sapo kalova kufirin e ketyre “evropianeve” Grek. Ma moren pashaporten dhe ma hodhen si te ishte leter e perdorur higjenike. Hajde shpenzo para te keta bukshkale te pafytyre. Rrofshim ne per shtetin qe kemi dhe bravo i qofte ketij populli Grek qe i lakmojne vec prapanicen njeri tjetrit. Ptu”, shkruan ai.

Kliko per me shume info

Teksa nje komentuesi ai i pergjigjet: Mend per here tjeter. Ne shkelsha me ne kete toke te felliqur, qe kemba te behet pis kur e shkel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.