Luana Vjollca publikon foto “hot”, shikoni si duket ajo me bikini

Kliko per me shume info

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca ka publikuar fotot e radhës në llogarinë e saj në Instagram ku duket tejet tërheqëse.

Ajo vazhdimisht poston fotografi të ndryshme ku fjalët nuk zënë vend për linjat perfekte të Luanës.

Kliko per me shume info

Ajo vazhdon të mbetët një nga femrat më seksi shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.