Burrë e grua dalin “live” në Facebook, e tmerrshme ajo që kap kamera (Video)

Një 26-vjeçar nga Turqia është në rrezik për jetën për shkak të një aksidenti. Emre Temel po priste para një restoranti në provincën Samsun në Turqi së bashku me bashkëshorten e tij 25-vjeçare Tugba, kur një veturë që po vinte prapa tyre ka humbur kontrollin dhe i ka goditur.

Mediat vendase shkruajnë se ata kishin parkuar motoçikletën dhe po filmonin drejtpërdrejt derisa po qëndronin para restorantit. Si pasojë e kësaj përplasjeje të tmerrshme, Emre raportohet të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Atë natë dolëm me bashkëshortin. Dhe derisa po prisnim para restorantit pasi kishte shumë klientë, Emre vendosi të filmojë atmosferën edhe pse një gjë të tillë nuk e ka shprehi ta bëjë, por ja që atë ditë e bëri. Por, tani ai është duke luftuar për jetë sepse kurrë nuk ka besuar se një veturë do ta godet derisa qëndron në trotuar. Presim që nëse gjatë 48 orëve të ardhshme do të ketë ndryshime”, ka rrëfyer gruaja Tugba.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.