Lionel Messi një tjetër gëzim, pritet të bëhet baba për herë të tretë

Kliko per me shume info

Ylli i Baarcelonës, Lionel Messi pas bujës që solli me martesën përrallore, tani ka vëmendjen e mediave sërish.

Cila është arsyeja? Mësohet se katalanasi pitet të bëhet baba për herë të tretë. Mediat spanjolle raportojnë se Antonela Roçuzzo, gruaja e Messit, është në pritje të fëmijës së tretë. Lajmi u konfirmua edhe nga vet futbollisti në Instagram. Mediat shkruajnë se 29-vjeçarja është në hapat e parë të shtatzënisë, ndërsa ende nuk dihet gjinia e fëmijës.

Kliko per me shume info

Çifti aktualisht ka dy djem, Thiago, që lindi më 2 nëntor të 2012-ës dhe Mateo, i cili lindi më 11 shtator të 2015.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.