Linda Rey jep lajmin e fundit, fejohet! (Foto)

Transgjinorja, Linda Rey fejohet! Lajmin e bëri vetë Linda pak ditë pasi tregoi lidhjen me biznesmenin me banim në Zvicër.

Ajo shprehej se është e dashuruar marrëzisht dhe e lumtur krah djalit në fjalë.
Por mesa duket lidhja e tyre është bërë më serioze mbrëmë, kur i dashuri i saj i ka propozuar për fejesë.

Kliko per me shume info

Në “Instagram” ajo ka publikuar unazën e shtrenjtë. “Zyrtarisht e fejuar”,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.