Leonora Poloska bëhet nënë, fëmija merr emrin e padëgjuar më parë

Kliko per me shume info

Këngëtarja Leonora Poloska është bërë nënë.

Këngëtarja e njohur solli në jetë një vajzë një ditë më parë, të cilën e njoftuan menjëherë me publikun duke publikuar fotografinë e parë pak minuta pas ardhjes së saj në jetë. Çifti i njohur kanë vendosur ta quajnë vajzën Andora dhe u tha se janë inspiruar nga nga emri i qytetit bregdetar në provincën italiane të Savonës.

Kliko per me shume info

Por inspirimi mund të ketë ardhur edhe nga vetë emrat e dy prindërve duke marr shkronjat e para nga emri i Andinit dhe shkronjat e fundit të emrit të Leonorës

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.