Tiranë, zjarr te Parku i Liqenit

Një zjarr i madh ka përfshirë mesditën e sotme në zonën e Parkut te Liqeni në Tiranë.

Sipas informacioneve, zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe me shkurre
Fstmirësisht, shërbimi zjarrfikës ka mbërritur menjëherë dhe ka nisur luftën me flakën.

Kliko per me shume info

Një lajm i mirë vjen nga Shërbimi Zjarrfikës, sipas tyre nga flakët nuk kanë rrezik bizneset dhe ndërtesat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.