LAJM I FUNDIT/ Prej muajsh në koma, vdes ish kryeministri i Kosovës

Kliko per me shume info

Vdes ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi.

Mësohet se Rexhepi ka ndërruar në orët e para të mëngjesit të sotëm. Ndërsa kujtojmë se ish- kryeministri Rexhepi prej muajsh ndodhej në koma dhe ishte duke qëndruar në njërin prej spitaleve në Turqi pas sulmeve të pësuara në tru.

Kliko per me shume info

Ai fillimisht ishte shtrirë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku edhe i është nënshtruar operacionit mirëpo për shkak të gjendjes së rëndë ishte transferuar në Turqi.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here