Kylie Jenner tregon format buzë pishinës, FOTOT

Në vetem 18 muaj, kompania e saj estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë dhe për këtë arsye Kylie Jenner festoi këtë arritje me disa foto të “nxehta” në Instagram.

19-vjeçarja tregoi format duke pozuar me bikini buzë pishinës, në Los Anxheles. Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.

Kliko per me shume info

Deri atëherë presim foto të tjera si këto…


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.