Kur shokët e notit janë balenat dhe jo njerëzit, 35-vjeçari francez trondit rrjetin (Foto)

Një rrëfim aspak i zakonshëm ka ardhur nga një francez, në lidhje me pasionin e tij. Bëhet fjalë për Guillaume Nery, njeriu të cilit i pëlqen shumë të notojë me balenat.

35-vjeçari nga Nisa e Francës, është zhytës profesionist. Së fundmi, ai ka realizuar një set të mrekullueshëm fotografik në Mauricius, në ujrat e Oqeanit Indian. 35-vjecari shihet duke notuar i qetë mes balenave gjigante.

LEXO EDHE:  Trendi më i "çmendur" i bukurisë, vetulla-këpucë!
Kliko per me shume info

Nery mban rekordin botëror të notimit poshtë ujit (3 minuta) pas asnjë mjet ndihmës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here