Kur Olta Gixhari ekspozon të pasmet… (Foto)

Kliko per me shume info

Aktorja seksi shqiptare, Olta Gixhari, ‘’godet’’ sërish’’.

Teksa po relaksohet në plazh, ajo nuk harron të tregojë linjat perfekte që ka. E mbështetur pas një shkëmbi, me rroba banjo të kuqe, ajo i kthen kurrizin aparatit, duke vënë në pah të pasmet.

Kliko per me shume info

Fansat e saj, si gjithmonë nuk i kursejnë komentet pozitive dhe frymëzuese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.