Kthehen nga puna në drekë, gjejnë shtëpinë të mbytur në ujë

Menduan se do të ishte si gjithë ditët e tjera, por kur pjesetarët e një familje në Elbasan janë kthyer nga puna në drekë e kanë gjetur shtëpinë të mbushur me ujë.

Mesohet se incidenti ka ndodhur ne nje banese ne lagjen “5 maji“.

Kliko per me shume info

Sipas familjareve incidenti ka ndodhur si pasoje e rubinetit te cezmes hapur ne mengjes dhe ka pasur deme te pakta materiale, raporton Infoelbasani.

LEXO EDHE:  Dyluftimi i pazakontë, gaforrja i punon spektakël thikës, përballet e patrembur me kuzhinierin (VIDEO)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here