Kryeministri Rama publikon raportin: Ja për cfarë mu ankuan qytetarët e Tiranës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e degjesave te tij me qytetaret ne kryeqytet. Ai ka bere me dije ne faqen e tij zyrtare se cilat jane kerkesat dhe ankesat e qytetareve te Tiranes.
Postimi i Rames: RAPORTI JUAJ
Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Tiranë.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Tiranës, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌🇦🇱

LEXO EDHE:  Vettingu, reagon Shkëlzen Berisha: Kërcënimet e Ramës i ulin brekët procesit
Kliko per me shume info

Faleminderit


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here