Krimi i rëndë, burri kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret të dy (+18)

Kliko per me shume info

Një burre 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale.

Shtetasi Juan Cralos Garcia, ka gjetur të shoqen dhe dashnorin e saj në shtëpinë e familjes së tyre në Kolumbi, teksa ishin gjatë aktit dhe më pas i ka vrarë me armën e tij.

Kliko per me shume info

Policia lajmeroi se edhe pse u dorëzua dhe rrëfeu krimin e tij për gruan 39 vjeç, nënë e tre fëmijëve, dhe dashnorin 35 vjeç, ai nuk shprehu pendesë.

“Ajo ishte e pabesë dhe unë çova në vend nderin tim duke e hequr nga kjo botë”, ka thënë ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.