Krimi mister ne Itali, shqiptari gjendet i vrare ne ballkonin e shtepise

Kliko per me shume info

Një emigrant 40-vjeçar me origjinë shqiptare është gjetur i pajetë në ballkonin e shtëpisë së tij në komunën e Borgosatollox në Breshia të Italisë.

Sipas “GiornaleDiBrescia”, trupi i pajetë i shqiptarit, identiteti i saktë i të cilit nuk bëhet i ditur, u gjet pasi të afërm dhe miq të viktimës nuk kishin marrë prej kohësh lajm prej tij dhe hynë në shtëpi duke e gjetur të vdekur në ballkon.

Kliko per me shume info

Sipas medias, plaga e shkaktuar nga një armë zjarri i ka marrë jetën burrit shqiptar. Dyshohet se ai mund t’i ketë dhënë fund jetës pas problemeve me jetën sentimentale

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.