Kreshnik Spahiu shokon të gjithë! Heq dorë nga kostumi dhe kravata, ja si është shëndërruar tani

Kliko per me shume info

Dy muaj pas largimit, ish-kreu i “Aleancës Kuqezi”, Kreshnik Spahiu është “bërë i gjallë” për herë të parë në rrjetet sociale.

Spahiu deklaroi tërheqjen e tij nga kreu i AK, madje edhe nga jeta politike pasi nuk u përfshi në listat e PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit, Spahiu.

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e djeshme Spahiu ka postuar këte foto në llogarinë e tij në Facebook, ku duket me një ‘look’ ndryshe.
“Ka gjithmonë më shumë jetë përtej politikës”,- shkruan ai.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.