Konfliktohen pasi u gërvishtën makinat, një i plagosur në Bathore

Një sherr me pasojë plagosjen e një personi është raportuar në Bathore ditën e sotme.

Mësohet se sherri mes dy personave nisi pasi ata kanë fërkuar makinat me njëra-tjetrën, e më pas ka nisur konfrontimi fizik. Sipas të dhënave, i plagosuri, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur  është goditur me lopatë. Policia ka arritur të identifikojë personin që dyshohet të jetë edhe autori i plagosjes, ndërsa bëhet fjalë për Halil Kullën.

Kliko per me shume info

Informacion paraprak
Rreth orës 10:35, në Numrin e Emergjencave 112, jemi njoftuar për një konflikt të ndodhur tek Ura e Babrrusë.
Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca, ku nga verifikimet paraprake rezulton se:
– Janë konfliktuar me sende të forta disa shtetas, ku për pasojë është dëmtuar shtetasi A.G, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.