Pushimet vazhdojnë, po ashtu dhe fotot provokuese të Klaudia Pepës (Foto)

Kliko per me shume info

Klaudia Pepa nuk po i ndalon fotot provokuese.

Teksa relaksohet në plazh, balerina nuk harron të shkrepë ndonjë foto dhe ta ndajë me fansat e saj. Duke i lënë pas fotot nudo dhe tejet provokuese, ajo këtë pozë të fundit e ka pak më ndryshe, por sërish tunduese.
Kujtojmë që balerina është në një periudhë të vështirë të jetës, pasi është ndarë nga bashkëshorti i saj, koreografi i famshëm Albi Nako.

Kliko per me shume info

Por, sërish, apo po shkëlqen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.