Klaudia Pepa zhvishet në Jug, kënaq pushuesit me fotot provokuese në plazh

Balerina e njohur tashme, Klaudia Pepa eshte kthyer ne Shqiperi ku po pushon ne plazhet e njohura ne Jug te vendit.

Diten e sotme, ajo ka rritur artificialisht temperaturat ne plazh duke ekspozuar format e saj me veshje provokuese.

Kliko per me shume info

Sigurisht, fotot ajo i ka ndare edhe me fansat e saj ne rrjetet sociale qe e kane komplimentuar per fizikun dhe sharmin e saj.

Pak kohe me pare, bukuroshja e baletit deklaroi ndarjen nga partneri i saj Albi Nako./lajmifundit.al

💝

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.