Klaudia Pepa vazhdon pushimet, ja fotoja e radhës që ka publikuar (Foto)

Kliko per me shume info

Balerina Klaudia Pepa pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, koreografi Albi Nako, duket se po e jeton jetën më së miri. Por, ndryshe!

Së fundmi ajo po bën bujë në mediat shqiptare, ndonëse ajo është më e njohur në Itali, ku ka dhe një shkollë baleti. Fotot e saj të fundit kanë bërë shumë bujë për shkak të guximit të saj, që nuk është parë më parë.

Kliko per me shume info

Këtë herë pak më serioze, Klaudia Pepa shfaqet si një ‘sirenë’ që del nga deti, ndërsa trupi i lagur nuk lë vend për imagjinatë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here