Klaudia Pepa vazhdon pushimet, ja fotoja e radhës që ka publikuar (Foto)

Balerina Klaudia Pepa pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, koreografi Albi Nako, duket se po e jeton jetën më së miri. Por, ndryshe!

Së fundmi ajo po bën bujë në mediat shqiptare, ndonëse ajo është më e njohur në Itali, ku ka dhe një shkollë baleti. Fotot e saj të fundit kanë bërë shumë bujë për shkak të guximit të saj, që nuk është parë më parë.

LEXO EDHE:  Alketa Vejsiu emocionon me urimin për ditëlindjen e Vera Grabockës:
Kliko per me shume info

Këtë herë pak më serioze, Klaudia Pepa shfaqet si një ‘sirenë’ që del nga deti, ndërsa trupi i lagur nuk lë vend për imagjinatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here