Kësaj vajze sheikët i kanë ofruar 50 mijë euro për një natë

Sheikët arabë janë të njohur nga të gjithë për pasurinë e tyre multimilionëshe dhe këtë e shfrytëzojnë për pasur marrëdhënie seksuale me vajza të reja dhe të njohura.

Lauren Goodger ka deklaruar se një milioner arab ia ka ofruar 50 mijë euro për një natë.

Kliko per me shume info

Goodger është prezantuese e famshme në Angli, por ajo që e bëri më të njohur ishte publikimi i një videoje të nxehtë me ish0të dashurin e saj, Jean McLean në fillim të këtij viti.

LEXO EDHE:  Dua Lipa xhelozon Ritën, së shpejti një bashkëpunim me ish të dashurin e saj

Lauren thotë që nuk e ka pranuar ofertën e milionerit arab, por kurrë nuk i dihet….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here